Jacek Kurczewski

Cześć, pozwólcie że opowiem trochę o sobie.

Jak już wiecie mam na imię Jacek i jestem fotografem ślubnym, choć nie od zawsze miało tak być. Swoich sił próbowałem z powodzeniem jako handlowiec, ratownik medyczny, szkoleniowiec czy nawet specjalista bhp. Jednak dopiero fotografia dała mi poczucie szczęścia i spełnienia. Zawsze lubiłem kontakt z ludźmi dlatego fotografia ludzi jest mi najbliższa. Na co dzień oprócz fotografii ślubnej realizuję również sesje biznesowe i kobiece, choć to reportaż zdecydowanie daje mi najwięcej satysfakcji.

Fotografia ślubna jak każda inna dziedzina wciąż się rozwija i daje coraz to nowe możliwości. Dlatego i ja nieustannie doskonalę mój warsztat, każdego roku uczestnicząc w kursach i szkoleniach u najlepszych mistrzów reportażu i storytellingu w kraju i za granicą.

Prywatnie jestem mężem cudownej Justynki, która wspiera mnie ,motywuje i inspiruje każdego dnia. To dzięki niej odważyłem się zostać fotografem na pełen etat. Na co dzień bezskutecznie ale z uporem próbujemy okiełznać nasze dwa małe żywioły: córki Julkę, Jagódkę. Przecudne, energiczne księżniczki, które każdego dnia trenują naszą cierpliwość i nie pozwalają nam się nudzić. Nasze miejsce na ziemi znaleźliśmy tuż pod Łodzią stąd najwięcej reportaży ślubnych realizuję w centralnej Polsce ale dla Waszych miłosnych historii pojadę w dowolny zakątek naszego kraju. Łódź, Warszawa, Poznań, Radom, Częstochowa, Kielce, Wrocław to miasta, w których najczęściej fotografuję.

Góry, moje góry…

Ale nie samą fotografią człowiek żyje. Podróże te małe i te duże, to coś co ładuje moje akumulatory, oczyszcza umysł, regeneruje siły i inspiruje. Uwielbiam otwartą przestrzeń. To tam czuję się najlepiej. W połączeniu z aktywnością fizyczną jest najlepszym lekarstwem na przepracowany umysł. Stąd turystyka górska jest zdecydowanie moją kolejną miłością.

Ponieważ ciężko oddzielić życie prywatne od zawodowego dość często zdarza mi się zabierać w moje ukochane góry ślubnych zakochańców. Tam w otoczeniu majestatu przyrody powstają prawdziwe foto perełki. Nie gardzę bardziej industrialnymi klimatami. Z przyjemnością zwiedzam miasta, szczególnie te pełne zabytków minionych epok. W Polsce moim zdecydowanym faworytem jest oczywiście Kraków.

Jacek Kurczewski

Moją misją jest tworzenie trwałych wspomnień, którymi para młoda będzie mogła cieszyć się przez całe życie. Każda historia jest wyjątkowa, a ja z przyjemnością utrwalę ją w wyjątkowych ujęciach.

Jacek Kurczewski

Moją misją jest tworzenie trwałych wspomnień, którymi para młoda będzie mogła cieszyć się przez całe życie. Każda historia jest wyjątkowa, a ja z przyjemnością utrwalę ją w wyjątkowych ujęciach.