Sesja narzeczeńska

CZY WARTO JĄ WYKONAĆ

To pytanie które zapewne zadaje sobie mnóstwo par. Pytanie częściowo uzasadnione, w końcu to kolejny koszt, a jak wiadomo ślub i wesele to nie mała inwestycja. Pomijając aspekt emocjonalny i sentymentalny odpowiem, że warto. Koszt sesji narzeczeńskiej jest niewielki w porównaniu z wydatkami jakie czekają Was w związku z planowanym ślubem i weselem. Ponadto zdjęcia powstałe podczas sesji narzeczeńskiej z powodzeniem można wykorzystać jako element dekoracyjny sali weselnej (w wersji drukowanej lub cyfrowej), prezentację z podziękowaniami dla rodziców lub oprawione w elegancki album jako prezent dla rodziców, chrzestnych lub dziadków.

Sesja narzeczeńska to dla mnie nie tylko okazja do uchwycenia piękna Waszej miłości, ale także możliwość stworzenia więzi między nami przed Waszym wielkim dniem. Podczas tej sesji staram się zrozumieć Waszą osobowość i dynamiczne relacje, które łączą Was jako parę. To czas, kiedy możemy się swobodnie komunikować, wymieniać pomysłami, a ja mogę poznać Wasze preferencje. Chcę, abyście czuli się komfortowo, a atmosfera była pełna radości, czułości i śmiechu.

Fotografia – ułamek sekundy, który może trwać wiecznie

Podczas sesji narzeczeńskiej mogę uwiecznić Wasze naturalne reakcje i uczucia, tworząc autentyczne zdjęcia, które oddają Waszą miłość. Jest to także doskonała okazja do przyzwyczajenia się do obiektywu, co sprawia, że czujecie się bardziej pewnie podczas reportażu ślubnego.

Sesję narzeczeńską możemy wykonać w każdym momencie waszej narzeczeńskiej drogi. Należy jednak pamiętać, że jeśli chcielibyście zdjęcia wykorzystać w dniu ślubu, sesja musi się odbyć najpóźniej 6 tygodni wcześniej. To minimalny czas potrzebny na postprodukcję, wydruk czy oprawę zdjęć.

Sesja narzeczeńska może być zrealizowana w prawie każdej lokalizacji. Konieczne jest jedynie dostosowanie miejsca do aktualnych warunków pogodowych oraz pory roku. Ważne abyście czuli się w tym miejscu komfortowo i swobodnie. Idealnie sprawdzą się klimatyczne kawiarenki, industrialna architektura, miejskie parki ale również lasy, łąki czy plaża.

Sesja narzeczeńska to moment, w którym para młoda może po prostu być sobą. Nie trzeba specjalnych przygotowań ani wymyślnych kreacji. Wystarczą stroje w których czujecie się swobodnie. Jedyne, czego potrzebujemy, to Wasze uśmiechy i dobry humor. Pozwólcie płynąć emocją, a ja uwiecznię te naturalne chwile Waszej miłości na zdjęciach, którymi będziecie mogli cieszyć się przez lata.