Plener ślubny

idealne dopełnienie reportażu ślubnego

Gdy opadną emocje dnia ślubu i minie stres z nim związany para młoda może swobodnie, nieskrępowana wzrokiem gości dać wyraz swoim intymnym uczuciom. Pozwolić sobie na jeszcze więcej romantyzmu, czułe gesty i spojrzenia. To romantyczna chwila kiedy każdy dotyk, uśmiech i łza tworzą niepowtarzalny, magiczny klimat. Podczas sesji plenerowej jesteście tylko Wy i wasze uczucia… i ja oczywiście.

Gdzie na plener ślubny?

Plener ślubny można zrealizować praktycznie wszędzie. Od morza po góry. W lesie, na łące, w zamku lub pałacu. W centrum nowoczesnej metropolii lub romantycznych zaułkach starego miasta. W kraju jak i za granicą. Ważne aby w wybranym miejscu para młoda czuła się swobodnie.

Sesję plenerową najczęściej organizujemy w tym samym stylu co ślub i wesele. Jest to wygodne rozwiązanie gdyż państwo młodzi dysponują już strojami wpisującymi się w ten styl. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby zdjęcia ślubne w plenerze wykonać w zupełnie innym klimacie. W końcu gdzie jest powiedziane, że podczas pleneru ślubnego musicie być w strojach ślubnych? Pamiętajcie, że jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia.

Sesja ślubna trwa zwykle około 2-4 godzin. Oczywiście czas ten może ulec wydłużeniu jeśli zdecydujemy się realizować zdjęcia w kilku lokalizacjach. Bywa, że na zdjęcia ślubne w plenerze poświęcamy i dwa dni, chcąc załapać się na mglisty poranek w lesie i zachód słońca nad jeziorem.

A może sesja plenerowa za granicą?

Plener ślubny za granicą to marzenie wielu par młodych, które chcą ukazać swoją miłość w jeszcze bardziej wyjątkowy sposób. „Egzotyczne” otoczenie gwarantuje oryginalne i niepowtarzalne ujęcia oraz niezatarte wspomnienia stanowiąc wspaniałe tło dla Waszej miłości.

No tak ale co z kosztami?

I tu Was zaskoczę, zaplanowany w odpowiednim czasie i z właściwym wyprzedzeniem może okazać się tańszy niż sesja plenerowa na Kasprowym Wierchu.

Podczas sesji plenerowej moim priorytetem jest zapewnienie Wam luźnej i swobodnej atmosfery. Pracuję w taki sposób abyście mogli być sobą, bez poczucia presji czy sztuczności. Wasz komfort jest priorytetem, pozwala Wam cieszyć się tą chwilą i gwarantuje autentyczność ujęć.