Ten reportaż ślubny zaczął się dość nietypowo. Już od wejścia było widać że największe parcie na szkło ma buldog francuzki pary młodej. Nie odstępował Damiana na krok. Jako członek rodziny chciał być absolutnie na każdym zdjęciu. Po nie tak krótkiej sesji zdjęciowej czworonożny model pozwolił wreszcie swemu panu przejąć główną rolę. Kolejnym punktem reportażu ślubnego były oczywiście przygotowania Natalii. Uwielbiam pary, które bez spiny, całkowicie po swojemu chcą obchodzić tą wspaniałą uroczystość. Jeśli dodatkowo rodzina „młodych” podziela ten pogląd to już jest cudownie. Kadry podczas przygotowań Natalki powstawały same. Uśmiechy malujące się na twarzach rodziców, druhny jak i rodzeństwa tworzyły swobodną atmosferę radości i miłości.

Natalia i Damian postanowił ślubować sobie miłość pod gołym niebem. Choć w naszym polskim klimacie jest to trochę ryzykowny pomysł tym razem wszystko zagrało idealnie. Uroczystość odbyła się w malowniczym otoczeniu Dworu Kamionacz. Promienie słońca gdzieniegdzie tylko przysłonięte niewielką chmurką, muskały twarze zajętych rozmową gości, a delikatny wiatr igrał z ich fryzurami. Wspaniała sala plenerowa z przestrzenią wypoczynkową idealnie wpisała się w klimat slow wedding.

To była cudowna ceremonia. Przy akompaniamencie trio smyczkowego oraz wzruszeń zgromadzonych gości Natalia i Damian złożyli sobie najpiękniejszą deklarację w życiu. Potem była już tylko szalona zabawa…

Co najbardziej urzekło mnie w tej uroczystości? Wspaniała swobodna atmosfera. Całkowity brak spiny. Totalny chillout. Każdy przeżywał ten czas w swoim tempie i na swój sposób. Nie bez znaczenia była oczywiście przestrzeń samej Sali plenerowej Dworu Kamionacz w pełni sprzyjająca takiemu klimatowi. Z resztą zobaczcie sami..

Jacek Kurczewski

Moją misją jest tworzenie trwałych wspomnień, którymi para młoda będzie mogła cieszyć się przez całe życie. Każda historia jest wyjątkowa, a ja z przyjemnością utrwalę ją w wyjątkowych ujęciach.

Jacek Kurczewski

Moją misją jest tworzenie trwałych wspomnień, którymi para młoda będzie mogła cieszyć się przez całe życie. Każda historia jest wyjątkowa, a ja z przyjemnością utrwalę ją w wyjątkowych ujęciach.